Języki
English Polski Deutsch
Informacje
Kategorie
kontakt
TELEFON
+48 601 936 500
+48 609 613 400

E-MAIL
Pod lewą kolumną
Art Photography and Books Gallery

Witamy w galerii fotografii artystycznej, która powstała w 2012 roku. Ogromna ilość zdjęć które zamieszczamy w naszej galerii była prezentowana na wystawach indywidualnych w Polsce i na świecie oraz nagradzana na prestiżowych międzynarodowych konkursach. Postanowiliśmy stworzyć galerię aby dotrzeć do szerszej publiczności. Udostępniając galerię w internecie umożliwiamy odwiedzającym oprócz oglądania również zakup fotografii umieszczonych w galerii.


Każda z tych fotografii to oryginalne dzieło, oznakowane kolejnym numerem z serii, a w przypadku Artysty Digigraphie sygnowane dwoma pieczęciami: pieczęcią wypukłą odciśniętą u dołu pracy oraz mokrą umieszczoną na odwrocie fotografii, na których widnieje logo Digigraphie i faksymile podpisu Artysty. Każde zdjęcie zawiera również wykonany przez Artystę opis pracy zawierający tytuł, numer kolejny i całkowitą ilość w serii oraz rok powstania fotografii. Dodatkowo celem identyfikacji fotografii i potwierdzenia jaj autentyczności certyfikat opatrzony jest hologramem z nazwiskiem Artysty i indywidualnym numerem. Drugi identyczny egzemplarz hologramu umieszczony jest z tyłu fotografii obok stempla mokrego. Certyfikat sygnowany jest również własnoręcznym podpisem Artysty.

W naszej galerii stworzony został również dział WYSTAWY, gdzie są prezentowane wystawy Artysty, które można odpłatnie wypożyczyć. Prace są oprawione co umożliwia ich prezentację w różnych instytucjach, galeriach, firmach, .... Aby zapoznać się z prezentowanymi wystawami, które udostępniamy w ramach wypożyczeń należy przejść do strony wystawy i kliknąć w tytuł wystawy.Sklep www
Oprogramowanie sStore
stat4u